Про нас Продукти Новини Контакти Мапа випробувань UA EN

Національний День Поля на тему «Сучасні технології у мінеральному живленні»

Національний День Поля на тему «Сучасні технології у мінеральному живленні»


Робоча поїздка на виробничі потужності компанії Compo Expert

Національний День Поля на тему «Сучасні технології у мінеральному живленні»

10 жовтня 2018

Шановні друзі і партнери!

Компанія БІНФІЛД постійно працює в напрямку сучасних технологій в мінеральному живленні сільськогосподарських культур.

Так, в період з 12 по 15 жовтня 2017 року відбулася робоча поїздка на виробничі потужності компанії КОМПО Експерт в м. Патрас (Греція) з метою ознайомлення з технологієї підвищення ефективності використання азотних добрив шляхом додавання до їх складу продукту з ефектом інгібітора нітрифікації НоваТекФлуїд UAN.

Учасники поїздки мали можливість ознайомитися із новою технологією інгібування (сповільнення) процесу нітрифікації, що дає можливість знизити втрати азоту в нітратній формі, внаслідок промивання в нижні горизонти грунту.

Під час ознайомлення з даною технологією розглянуто теоретичні основи процесу нітрифікації та необхідності застосування продукту НоваТек Флуїд UAN; оглянуто виробничі потужності із обробки азотних добрив даним продуктом.

Крім того, учасникам поїздки презентовано дорічні результати досліджень, проведених в R&D центрі КОМПО Експерт, який знаходиться в м. Варва, Чернігівської обл., по застосуванню продукту НоваТек Флуїд UAN з КАСом для внесення на озимій пшениці та кукурудзі.

Всім учасникам дякуємо за активну участь в поїздці.

Останні новини