#BINFIELD_TEAM завершила збір дослідних ділянок сої на R&D Binfield.
Тут ми вивчаємо та адаптуємо елементи системи удобрення від Fertis, Compo Expert, а також нових рішень наших партнерів — ICL та BTU.
Мета дослідного полігону — показати реальні результати застосування добрив у місцевих ґрунтово-кліматичних умовах і допомогти аграріям обрати оптимальне живлення для своїх культур.
Дякуємо партнерам, які долучилися до нашого проєкту. Разом ми створюємо практичні досліди, отримуємо цінні дані й формуємо технології, що забезпечують ефективність живлення та максимально продуктивний врожай.
Якщо ви зацікавлені випробувати продукти на своїх полях або хочете спостерігати за результатами дослідів, звертайтесь до наших регіональних представників: https://binfield.ua/contacts
Слідкуйте за оновленнями #BINFIELD_TEAM — ми й надалі ділимось результатами досліджень і практичними висновками для ефективного живлення культур.
Локація: на базі господарства СТОВ «Родина»
(230 км шляху Київ-Одеса (поряд села Синьки).
Телефон: | |
![]() |
+38 (044) 455-79-81 |
Електронна пошта: | |
![]() |
[email protected] |