ГРУПА КОМПАНІЙ ARVI

Це група підприємств сектору сільського господарства та харчової промисловості з литовським капіталом, що успішно працює в сферах виробництва мінеральних добрив, кормів і цукру, переробки м`яса, утилізації відходів тваринного походження та експедирування вантажів.

Основними принципами при виробництві мінеральних добрив є: гнучкість виробничого процесу та можливість виготовлення широкого асортименту марок мінеральних добрив, використання якісної сировини, можливість поєднання в добривах елементів живлення, біологічно активних речовин та органічних складових.

ARVI FERTIS — одне з найбільших підприємств Литви з виробництва мінеральних добрив та експедирування вантажів по залізниці.
Рік заснування: 2001
Об`єм виробництва: 160 000 тон/рік

ARVI NPK - підприємство групи компаній ARVI з виробництва комплексних мінеральних добрив, яке розміщене в особливій економічній зоні - м. Черняховськ, Калінінградська область.
Рік заснування: 2008
Об`єм виробництва: 240 000 тон/рік

COMPO EXPERT

COMPO EXPERT - один з лідерів європейського ринку по виробництву мінеральних добрив. Історія компанії розпочалася з 1956 року в Німецькому місті Мюнстер, як виробника професійних торфових субстратів. В наступні десятиліття компанія активно розвивалася як бізнес підрозділ, який спеціалізувався на мінеральному живленні рослин концерну BASF.

Сьогодні COMPO EXPERT є лідером у виробництві спеціальних добрив для професійного користування під торговими марками Blaukorn, NovaTec, Floranid, Basfoliar і Hakaphos та ін.

Мінеральні добрива виробництва компанії COMPO EXPERT використовуються фермерами всього світу для вирощування польових, овочевих культур та в професійному ландшафтному дизайні.

Компанія є розробником інноваційних продуктів, які використовуються для ґрунтового внесення, позакореневого підживлення та фертигації. Завдяки науковій та практичній роботі спеціалістів COMPO EXPERT продуктова лінійка постійно поповнюється новими високотехнологічними продуктами.