ПРО КОМПАНІЮ

«БІНФІЛД АГРО ТЕХНОЛОДЖІЗ» — це сучасна, динамічна компанія на ринку України, яка працює в сфері забезпечення сільськогосподарських виробників якісною продукцією та послугами для підвищення ефективності технологій вирощування культурних рослин. «БІНФІЛД АГРО ТЕХНОЛОДЖІЗ» — офіційний імпортер та дистрибутор мінеральних добрив виробництва компаній СОМРО EXPERT GmbH, групи компаній ARVI, також продукції напрямку дрібної фасовки мінеральних добрив під брендом FERTIS.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням технологій вирощування сільськогосподарських культур. Велика увага приділяється організації демонстраційних полів, на яких кожен, зацікавлений в сучасних інтенсивних технологіях, клієнт може власноруч переконатися в ефективності того чи іншого агротехнологічного заходу. На демонстраційних посівах залежно від ґрунтово-кліматичних умов та біологічних особливостей культур створюються науково обґрунтовані та економічно ефективні системи удобрення. Адаптовані, виходячи з конкретних умов, системи захисту та позакореневих підживлень спрямовані на отримання посівів з максимальною продуктивністю. Вивчаються питання зниження негативного впливу стресових факторів на рослини за допомогою позакореневих підживлень стимуляторами росту рослин та антистресантами.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Надійний, професійний партнер сільськогосподарських виробників, що запезпечує взаємовигідну співпрацю для всіх сторін.

НАША МІСІЯ

Забезпечувати наших клієнтів якісною продукцією та впроваджувати сучасні агротехнічні заходи світового рівня в агробізнес на території України.

СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ

Бути гнучким та конкурентоспроможним в аграрному секторі підприємницької діяльності, зміцнювати довіру клієнтів, розвивати співробітництво, постійно удосконалювати навички співробітників, поглиблювати їх знання та покращувати умови праці, берегти цінності компанії.

НАШІ ЦІННОСТІ:

КЛІЄНТИ. Діяльність членів колективу нашої компанії є досить різною, але мета у всіх одна - забезпечувати клієнтів якісними послугами, продуктами та технологіями. Ми відкриті для нових ідей та напрямків співпраці і готові надати кваліфіковану допомогу нашим партнерам у будь-який час.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Постійне оновлення знань, пошук нових можливостей та динамічність компанії дозволяє вдосконалювати професійні навички наших співробітників, їх здатність приймати найефективніші рішення та надавати якісні послуги.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Це основа для формування довіри. Все, про що ми домовляємось з клієнтом — ми виконуємо. Рекомендуємо тільки те, у що виримо самі. Успішне співробітництво з партнерами по бізнесу свідчить про те, що ми є відповідальними, поважаємо своїх клієнтів, намагаємось завжди виправдати їх довіру.

Ми віримо в те, що запорукою успіху є професіоналізм нашої команди та довіра клієнтів і запрошуємо Вас до співпраці!